custom_gallery
obrázky nenalezeny
  • Škála přípravků pokrývá závažné zdravotní potíže psů a koček.
  • Obsahují extrakty z léčivých rostlin a mají přírodní formu.
  • Jsou šetrné k organismu psa a kočky a nemají žádné vedlejší účinky.
  • Lze je mezi sebou volně kombinovat a jejich užívání není dopingem.

1.Idea

Produkty PROVET®nabízí řešení zdravotních potíží vašeho psa či kočky zejména v oblasti stresu, kloubních či kožních obtíží. Zkušenosti a poznatky z biochemie, fytofarmakologie, dermatologie a nových technologií zpracování léčivých rostlin (extraktů) a lékových forem jsme promítli do nových produktů sestavených v produktové řadě pod značkou PROVET®.

2.Složení

Jedná se o extrakty léčivých bylin dovážených z Jižní Ameriky, Asie a Jihovýchodní Indie,  vzájemně poskládaných do speciálních receptur pro preparát řešící danný zdravotní problém. Vzhledem k výběru bylin, tedy účinných látek, lze preparáty mezi sebou volně kombinovat a nemají vedlejší účinky. Bylinná, přírodní forma je pro organismus šetrná. Žádný preparát PROVET® neobsahuje zakázané dopingové látky.

3.Forma

Vzhledem k požadavku na rychlou dostupnost účinných látek přesnost dávkování  jsou produkty PROVET® vyráběny v tabletové formě ve farmaceutické kvalitě. Díky této formě jsou preparáty PROVET® psy a kočkami bezproblémově příjmány, a to nejčastěji přidáním k běžnému krmivu.

4.Testace

Veškeré preparáty byly podrobeny testacím na psech a kočkách přímo u chovatelů v ČR. Tito jedinci přitom byli ponecháni v běžném režimu u chovatele, aby tak došlo k co největší eliminaci vlivů změn prostředí na výsledek testace.