provet-trade_liv_algi_v3

V polovině sportovní a dostihové sezóny mají koně v těle již odpadní látky (metabolity), vyprodukované díky zatížení svalů. Důsledek – při další zátěži bude klesat výkon koně, naopak rostou rizika zdravotních komplikací a zranění. Svalové buňky se totiž postupně plní škodlivinami, zvětšují objem a praskají. Hrozí poškození svalů, zánět. Ohrožena jsou i játra, která nestíhají odpadní látky odbourávat. Výsledkem mohou být různá jaterní onemocnění, např. jaterní kolika; může se snižovat jejich funkce. V každém případě se výkonnost koní nutně snižuje. Majitelé a trenéři stojí před nezaviněnou hrozbou, že kůň nebude 3 nebo více měsíců schopen běžného režimu. Nemyslitelná situace.

Řešení je překvapivě jednoduché Zkušenými farmaceuty byla vyvinuta a vyzkoušena unikátní kombinace přípravků „LIV + ALGI“. „ALGI“ odstraňuje zánět a jeho rizika, současně působí myorelaxačně (uvolňuje ztuhlá svalová vlákna). „LIV“ regeneruje jaterní buňky, takže nesnižují svoji kapacitu. Urychluje odbourávání metabolitů svalové práce v játrech. Díky tomu jsou svalové buňky rychleji připraveny pro další zátěž.

Kůra dva v jednom LIV + ALGIkoně rychle regeneruje, zvířata jsou živější, mají větší chuť a sílu k práci, radost z pohybu a soutěžení. To vše vede ke zvýšení jejich výkonů.

Kůra dva v jednom „LIV + ALGI“ je nyní k dostání za výhodnou sezónní cenu.