PROVET TRADE s.r.o je česká společnost zabývající se výzkumem, vývojem, testací a zaváděním do praxe veterinárních přípravků pro psy, kočky a koně a krmiv ve formě granulí a müsli pro všechny kategorie koní.

Společnost byla založena v dubnu 2010 a převzala celou divizi PROVET®, původně vytvořenou v biochemické společnostli SEDIUM R&D.

Značka PROVET®, registrovaná již od roku 2007  Vám kromě jiného nabízí bylinné veterinární přípravky pro malá a velká zvířata pro úspěšné odstranění zdravotních problémů s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, játry, svaly, srstí a kůží, detoxikací a krvetvorbou a ucelený systém krmení zejména špičkových sportovních koní.

Krmiva i veterinární přípravky jsou od idey, přes vývoj až k výrobě ryze české produkty.

Přípravky pro koně, psy a kočky PROVET

Veterinární přípravky PROVET® jsou čistě přírodní, tudíž šetrné k organismu zvířete, bez nežádoucích vedlejších účinků.
Přípravky účinně řeší nejčastější potíže zvířat s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, svaly, játry, srstí a kůží, detoxikací organismu a doplnění elektrolyty.
PROVET® přípravky pro koně, psy a kočky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, koncentrovaných extraktů léčivých rostlin, a to na základě dlouholeté znalosti účinků léčivých rostlin a obsahových látek v jednotlivých rostlinách.
Přípravky lze mezi sebou volně kombinovat. Přípravky ani krmiva neobsahují žádné dopingové látky!
Výroba veterinárních přípravků probíhá na nejnovějších technologiích s dlouholetými znalostmi v oblasti farmaceutické technologie, a to ve farmaceutické čistotě výroby. Dodavatele extraktů i zpracovatele pečlivě vybíráme. Veškeré přípravky je možné použít pro koně, psy i kočky. Snadné dávkování dle váhy zvířete. Provedení přípravků zajišťuje ochotný příjem ať již v tekuté či tabletové formě.

Výroba krmiv probíhá ve schváleném výrobním závodu, s registrací a schválením pro celou EU s označením α, tedy nejvyšší možná kvalita, a to v ČR.

Mise

Péče o zdraví a výkon Vašich čtyřnohých miláčků a svěřenců. Dlouhodobý partner ve výživě a zdraví Vašich zvířat.